שיחות בוואטסאפ בלבד
מספר בישראל +972544202350 מספר בבנקוק +66890070900

Phuket Condotel Investment: the Good, the Bad and the Returns

What is a condotel?

The returns of condotel investments

Phuket condotel investment has taken off during the past few years.

 

Read our article HEREכתבת נדלן על תאילנד


תאילנד זינקה כיעד להשקעות בנדל"ן, למרות המשטר הצבאי
http://www.calcalist.co.il/real_estate/articles/0,7340,L-3756147,00.html


ההכנסות מנדל"ן בתאילנד רק עולות...
זו ההזדמנות שלכם להרוויח!

לחץ לקריאת הכתבה (אנגלית)


מחירי הנדל"ן בתאילנד הכפילו עצמם בעשור האחרון, ולכן משקיעים רבים תופסים את המדינה כיעד משתלם. מלבד השיקולים הפיננסיים, תאילנד היא ה-יעד לרכישת בית נופש או בית לגור בו לאחר הפרישה לגמלאות.כשמדברים על תאילנד, בד”כ חושבים על חופשה, ים, מסאז’ים, פינוקים וקניות זולות. בשנים האחרונות מושג חדש נכנס לשיח העוסק במדינת סיאם והוא השקעות נדל”ן. אז למה כדאי להשקיע בנדל”ן דווקא בתאילנד?

תחילה, היעד מוכר כמעט לכל ישראלי – בין אם הוא ביקר שם לאחר שירותו הצבאי, חופשה עם המשפחה או עם בת הזוג. ירידת מחירי הטיסות וחבילות נופש משתלמות לכיס ולנפש הפכו את תאילנד ליעד מבוקש. גם מזג האוויר הטרופי והנוח יחסית, מקנה טמפרוטרות נוחות בכל ימות השנה, וגם כאשר יורדים גשמים, הם מנקים את האוויר ומכינים את השטח לעוד ימי שמש נעימים.

תחום המיסוי התאילנדי הוא מהמשתלמים והכדאיים להשקעה בנדל”ן במדינה – אין מס רכוש, ועוד יותר טוב – אין ארנונה. לטובת כל הסדרת הליכי המיסוי הנותרים, ישנו רואה חשבון המאגד ומגיש את כל המסמכים לרשויות המס, והמיסוי על נדל”ן נע באזור של 9-13% בדרך כלל. בצורה קלה ופשוטה ניתן לרשום את הדירה על שם הקונה הישראלי, ללא צורך בחברה תאילנדית מקומית, ובכך הדירה תהיה בבעלות המשקיע בטאבו.

תאילנד עצמה נחשבת בין 25 המדינות החזקות בעולם מבחינה כלכלית, כאשר הצמיחה הגדולה שלה החלה לפני 20 שנה, ומאז היא עקפה מדינות רבות בדירוגים כלכליים שונים. בשנים האחרונות, מספר השקעות הנדל”ן במדינה זינק בלמעלה מ-15%, והפכו אותה לאחת הכדאיות בעולם בתחום השקעות הנדל”ן.

לקבלת פרטים נוספים ושיחת יעוץ חינם - הירשמו >>>http://bit.ly/BKK-Home טואול בניית אתרים